O nás

Společnost CATTANI – dental.cz s.r.o. je exkluzivním zástupcem italského výrobce CATTANI S.p.A. pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Jejím úkolem je organizace prodeje a servisu výrobků značky CATTANI na trzích uvedených republik, vytvoření a podpora prodejní a servisní sítě, organizace školení českých a slovenských techniků výrobcem. Poskytuje také poradenství při návrzích a projektech okruhů odsávání a rozvodů tlakového vzduchu.

Pro rozšíření a zkvalitnění prodejní a servisní sítě nabízíme spolupráci všem prodejcům a technikům z České republiky a ze Slovenska. Zajistíme pro Vás obchodní a technické školení výrobce a následně prodejní a technickou podporu.

Cattani - Pohled firmy z výšky

Společnost CATTANI S.p.A. je tradičním výrobcem odsávacích agregátů a komponentů pro suché i mokré odsávací okruhy a v této oblasti je uznávanou světovou jedničkou. Při vývoji nových progresívních výrobků plně využívá nejen svých bohatých padesátiletých zkušeností, ale pečlivě sleduje také nejnovější poznatky v oblasti materiálů, komponentů i elektronických řídících a informačních systémů a využívá je pro zdokonalování svých výrobků. Proto také poslední řada odsávacích agregátů CUBE a kompresory řady AC jsou pro konkurenci naprosto nedostižné.

Pomocí agregátů a komponentů CATTANI jsou po celém světě řešeny okruhy podtlaku a tlakového vzduchu od jedné ordinace či laboratoře až po obrovské centrální rozvody velkých klinik se stovkami pracovišť a to včetně funkčních projektů zpracovaných výrobcem.

Cattani - Kompresory ve fázi dokončení montáže

Na konci minulého století se společnost CATTANI začala podrobněji zajímat o čistící a desinfekční prostředky zejména z důvodu závislosti spolehlivosti a životnosti odsávacích agregátů na způsobu provádění denní údržby a k ní použitých roztoků. V roce 2003 proto založila dceřinou společnost Magnolia, která je vývojovou a výrobní společností v oblasti čistících a desinfekčních prostředků pro sektor zdravotnictví. Jedním z hlavních úkolů bylo odstranit pěnění v odsávacích okruzích zubních souprav a separátorech amalgámu, kde pěna způsobuje značné technické problémy. Tento úkol byl vyřešen v okamžiku, kdy se podařilo uvést na trh prostředek Puli-Jet Plus, který dokáže nejen důkladně vyčistit a desinfikovat celý okruh odsávání, ale téměř ve sto procentech také úspěšně potlačit pěnění. Pro ordinace, které pracují s vysokým obsahem krve (chirurgie, implantologie) byly vyvinuty sanitační a desinfekční tablety Antischiumogeno. Vložením jedné tablety (cca. 23 Kč) do síta filtru odsávacích hadic je možno i odsávací okruhy souprav v těchto ordinacích spolehlivě zbavit pěny vznikající reakcí odsávané krve s desinfekčními prostředky. Tento produkt je jedinečný a v nabídkách konkurence nenajdete žádný ekvivalent.

Řada výrobků Magnolia ale pokrývá kompletně všechny potřeby ordinace, protože obsahuje také prostředky pro povrchovou desinfekci, desinfekci nástrojů, desinfekci pro vodní a chladící okruhy zubních souprav, dále také prostředky pro čištění autoklávů a pro mazání nástrojů souprav.

Díky spojení vysoké technické úrovně přístrojů a komponentů CATTANI s kompletním čistícím a desinfekčním programem Magnolia a vysokou úrovní poradenských a servisních služeb je společnost CATTANI S.p.A., zastoupená u nás společností CATTANI – dental.cz s.r.o., tím nejlepším partnerem pro ty provozovatele dentálních a zdravotnických praxí v ČR a SR, kteří vyhledávají vysokou kvalitu a spolehlivost a současně upírají svůj pohled do budoucnosti.

Díky spojení vysoké technické úrovně přístrojů a komponentů CATTANI s kompletním čistícím a Nabízíme výrobky CATTANI také všem výrobcům zubních souprav z obou republik. Máme pro vás rozsáhlou nabídku agregátů a komponentů pro výrobu vašich zubních souprav. Naše výrobky používá při výrobě stomatologické a laboratorní techniky celá řada nejpřednějších světových výrobců. programem Magnolia a vysokou úrovní poradenských a servisních služeb je společnost CATTANI S.p.A., zastoupená u nás společností CATTANI – dental.cz s.r.o., tím nejlepším partnerem pro ty provozovatele dentálních a zdravotnických praxí v ČR a SR, kteří vyhledávají vysokou kvalitu a spolehlivost a současně upírají svůj pohled do budoucnosti.

Váš CATTANI tým